برای مشاوره با کارشناسان لطفا پس از خرید کد مشاوره تلفنی با شماره تلفن سامانه تماس بگیرید. در حال حاضر پاسخگویی تلفنی با کارشناسان کلینیک «زنان، زایمان و مامایی» و کارشناسان کلینیک «روانشناسی و زناشویی» امکانپذیر است. تعرفه مشاوره تلفنی به صورت دقیقه‌ای بوده و به شرح زیر می‌باشد:

  • مکالمه با کارشناس مامایی دقیقه‌ای «۵۰۰ تومان»
  • مکالمه با کارشناس روانشناسی دقیقه‌ای «۷۰۰ تومان»

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشاوره تلفنی و نحوه خرید کد مشاوره می‌توانید با شماره تلفن سامانه تماس گرفته و یا به اکانت @DHAdmin در تلگرام پیام ارسال کنید. همچنین بهتر است پیش از اقدام به خرید کد مشاوره تلفنی با همکاران ما در سامانه، در رابطه با ساعات حضور کارشناسان هماهنگ کنید.

تماس تلفنی با سامانه

جهت ارتباط با سامانه مشاوره دکترهمراه در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید سوالات خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال نمایید. سامانه به محض دریافت پیام شما برای این پیام پرونده‌ای ایجاد کرده و بلافاصله کد پرونده ایجاد شده را برای‌تان می‌فرستد. در ادامه پس بررسی کارشناسان پاسخ به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

۰۲۶ - ۳۴ ۴۶ ۱۶ ۳۹

صبور باشید! سعی ما بر این است که حداکثر طی ۲۴ ساعت از دریافت سوال، پاسخ را برای شما ارسال کنیم. در روزهایی که ازدحام سوالات در سامانه زیاد باشد ممکن است این امر اندکی بیشتر به طول بی‌انجامد. سوالات در سامانه دکترهمراه در صف پاسخگویی قرار می‌گیرند و هر سوال در سیستم پرونده‌ای با کد مشخص دارد. پاسخ سوال خود را حتما دریافت خواهید کرد، لذا از ارسال ایمیل مجدد جهت پیگیری خودداری نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط مشاورین ما در سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است. مکاتبه شما با سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه نشان‌دهنده توافق شما با کلیه قوانین و مقررات می‌باشد.