با کمک و همراهی جمعی از متخصصین علم پزشکی و مشاورین بهداشت و با هدف ایجاد امکان دسترسی آسان به مشاورین و متخصصین در حوزه‌های مختلف پزشکی و در راستای ارتقای سطح دانش و سلامت خانواده‌ها، اقدام به راه‌اندازی این سامانه نمودیم. شما می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه دکترهمراه، پاسخ‌های معتبر از مشاورین ما دریافت نمایید.

سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه با همراهی کادری مجرب و با سابقه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه‌های گوناگونی می‌باشد. جهت مشاوره آنلاین تنها کافیست سوال خود را با رعایت قوانین در سامانه ثبت نمایید. همکاران ما در سامانه دکترهمراه پرسش شما را به دست کارشناس مربوطه در کلینیک مرتبط با سوال می‌رسانند. کارشناسان ما با دقت مشکلات شما را مورد بررسی قرارداده و شما را در مسیر درمان و سلامت همراهی می‌کنند. لازم به توضیح است که پزشکان و مشاورین مجرب همکار سامانه، همگی دارای پروانه‌های پزشکی معتبر از سوی سازمان نظام پزشکی می‌باشند. پاسخ‌های ارسالی توسط مشاورین ما در سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

پرسش خود را مطرح نمایید

در ادامه با فشردن کلید «ارسال سوال» می‌توانید سوال خود را با در نظر گرفتن قوانین مربوطه ارسال نمایید. سوال شما پس از ارسال در صف پاسخگویی مشاورین ما قرار خواهد گرفت. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم. همچنین می‌توانید توسط مشاوره تلفنی با کارشناسان سامانه ارتباط مستقیم داشته باشید.